Пройдіть тест, щоб дізнатися, відрізняєте ви кікбосера Олексія Фурманова від сумоїста Олександра Соколика?

Успішний боксер, але зайняв 5-е місце на Олімпіаді в Сіднеї у 2000 році.

• боксер Володимир Сидоренко

Так, отримав "бронзу" на Олимпіаді в Сіднеї у 2000 році

• боксер Денис Берінчик

Денис Берінчик, на жаль, не з Енергодара і він став "срібним" призером Олімпіади у 2012 році.

Чи правда, що першою дівчиною, яка отримала звання майстра спорту з армрестлінгу в Запорізькій області стала спортсменка з Енергодара Раїса Топоркова?
  • Правда

А от і ні! Ця спортсменка не Раїса Топоркова, а Лілія Панюкова.

• Брехня

Звісно, цією спортсменкою є не Раїса Топоркова, а Лілія Панюкова.

Каноїстка Людмила Бабак визнана у світі спорстменка з греблі на байдарках і каное і наразі має:
  • три "золота" чемпіонатів Європи і два "золота" чемпіонатів світу

Так, наша Людмила Бабак найсильніша каноїстка світу!

• три "золота" чемпіонатів Європи і три "золота" чемпіонатів світу

Третє "золото" ще попереду.

• "золото" чемпіонату світу у 2017

Так, у 2017 Людмила Бабак завоювала "золото" і... у 2018 завоювала "золото" вдруге на чемпіонаті світу в Португалії.

В якому виді спорту стали успішними енергодарські спортсменки Раїса Топркова та Аліна Кумейко?
  • плавання
  • армрестлінг
  • пауерліфтинг
Хто з цих спортсменів Енергодара НЕ є боксером?
  • Арман Магурін
  • Артур Пригода
  • Дмитро Кряж

Дмитро Кряж успішний спортсмен з греблі на байдарках і каное, чемпіон Європи

Найвідомішим сумоїстом Енергодара є Олександр Соколик, а як звуть дівчину, яка також успішно проявила себе в цьому виді спорту?
  • Дар’я Медвецька

Так, 15-річна Дар'я майстер спорту України з сумо, двократна бронзова призерка чемпіонатів України з вільної боротьби та боротьби сумо, член збірної команди України

• Вероніка Бизова

Ні, Вероніка срібна призерка чемпіонату України з естафетного бігу, член збірної команди Запорізької області, має перший спортивний розряд з легкої атлетики

• Альона Вялова

Альона учасниця Спартакіади ЗАЕС, переможниця змагань з бадмінтону та легкої атлетики

Серед десяти спрортсменів, які отримуватимуть у наступному році грошову премію, найбільша кількість каноїстів. Скільки саме?
  • 3
  • 4

Так, це Людмила Бабак, Дмитро Кряж, Денис Давидов,Олександр Чехмістренко.

• 5
В якому виді спорту став успішним Олексій Фурманов?
  • кікбоксинг
  • тайський бокс
  • обидва - тайський бокс і кікбоксинг

Олексій Фурманов  кандидат у майстри спорту України з тайського боксу «Муей-Тай» WMF, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу WPKA-ISKA, чемпіон України з тайського боксу, чемпіон України з кікбоксингу і К-1, переможець відкритого міжнародного турніру з кікбоксингу К-1 «Кубок Галичини», член збірної команди України

Двічі на рік в Енергодарі проходить легкоатлетичний марафон, який проходить за ініціативи